Parafia p.w. Św.Krzyża w Bydgoszczy

Wyprzedając... pomagasz

Zapraszamy do wyjątkowej akcji "Wyprzedając... pomagasz" - Parafialne Wietrzenie Szaf...

Pragniemy zebrać rzeczy, które gromadzimy w naszych domach, bo może kiedyś się przydadzą, tzw. "przydasie".

Dobrze wiemy, że będą tylko coraz więcej zajmować miejsca w naszych domach, szafach. W ramach domowych porządków można je przynieść do nas, my je skatalogujemy, sfotografujemy i wystawimy na OLX. Otrzymane fundusze wpłacamy na cele remontowo-inwestycyjne naszej Parafii. Nie tracąc nic z bieżacego funduszu domowego pomagamy w odzyskaniu blasku naszego kościoła.
I jeszcze coś szczególnego...... 20% uzyskanej kwoty pragniemy przeznaczyć na zakup lekarstw i środków medycznych dla chorych i cierpiących osób naszej Parafii! Tak wiele lekarstw jest refundowanych, a z drugiej strony tak wiele jest poza zasięgiem finansowym osób starszych i chorych. Razem możemy zrobić tak wiele!!!

Copyright © 2017. All Rights Reserved.