Parafia p.w. Św.Krzyża w Bydgoszczy

Odpust parafialny 2018

 

W piątek, 14.09, przeżywaliśmy Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. To było nasze parafialne Święto i jednocześnie Parafialny Odpust. To było Parafialne Dziękczynienie... za piękny kościół, gdzie możemy wspólnie razem spotykać się z Panem Bogiem. Ale przede wszystkim za Żywy Kościół, za każdego z nas którzy tworzymy tą fantastyczną wspólnotę parafialną.

 

Mszy Św. odpustowej przewodniczył ks. Prałat Grzegorz Nowak, Kanclerz Kurii Diecezji Bydgoskiej. To był piękny czas w naszej parafialnej wspólnocie i BARDZO DZIĘKUJĘ za tak liczny udział – zebrał się tego wieczoru prawdziwie NASZ ŻYWY KOŚCIÓŁ.

Dziękujemy za obecność i wspólna modlitwę Wam WSZYSTKIM! Dziękujemy tym, którzy bezpośrednio pomagali mi w przygotowaniu tej uroczystości i jej przeżywaniu: Paniom z parafialnych wspólnot za prowadzony w intencji naszej Parafii różaniec i troskę o piękno naszego kościoła; Radzie Parafialnej za ogromne wsparcie; Służbie Liturgicznej: ministrantom, lektorom, szafarzom Komunii Św. i Panom z Towarzystwa św. Wojciecha; Scholi parafialnej z panią Dominiką; Pani Organistce Danucie; Panu Kościelnemu Tadeuszowi; Panom którzy pomagali w przygotowaniu kościoła; Pani Katarzynie za piękna dekoracje kwiatową kościoła; Małżeństwu Ewie i Marcinowi za przygotowanie Liturgii Słowa; Natalii za przygotowanie i odczytanie modlitwy powszechnej, naszej parafialnej modlitwy w ważnych dla nas intencjach; małżeństwu Mariuszowi i Ilonie z synem Krzysiem.

WSZYSTKIM WAM KOCHANI ZA WASZĄ OBECNOŚĆ I MODLITWĘ – TWORZYCIE NIEZWYKŁĄ WSPÓLNOTĘ!  BARDZO WAM DZIĘKUJEMY!!

Copyright © 2017. All Rights Reserved.