Parafia p.w. Św.Krzyża w Bydgoszczy

Rekolekcje Wielkopostne

Dziękujemy ks. Proboszczowi Krzysztofowi Kozłowskiemu za niezwykłą, piękną drogę duchową rekolekcyjnego czasu w naszej Parafii. Tak wielu z nas uczestniczyło w tym wyjątkowym przeżyciu i na koniec ta wzruszająca chwila, kiedy ks. Krzysztof poświęcił krzyż, który powstał z krzyża misyjnego, który 44 lata temu wieszał na ścianie budowanego kościoła ks. Prałat Eugeniusz Barełkowski dziś został nie tylko jako pamiątka, ale z jednej strony ciągłość rozwijania się naszej parafialnej wspólnoty, a z drugiej relikwiarz dla relikwii błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika, patrona Diecezji Bydgoskiej. Otrzymaliśmy je w czasie ostatniego odpustu parafialnego od ks. Mirosława Pstrągowskiego. To był dobry wyjątkowy czas dla naszej Parafii.

Copyright © 2017. All Rights Reserved.